logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Ayıcık Bol Sütlü Çikolata 13 g 24'lü

Eti Petito Ayıcık Bol Sütlü Çikolata 13 g 24'lüPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Ayıcık Bol Sütlü Çikolata 13 g 24'lü

Eti Petito Ayıcık Bol Sütlü Çikolata

Eti Petito Ayıcık Bol Sütlü Çikolata Geçmişten günümüze değişen kakao tadıyla çocukların ilgi odağı olmayı başaran ayıcık bol sütlü çikolata sofralara nefis bir lezzet sunmaktadır. Günün her öğününde yenilen sütlü çikolata kişiye enerji vererek doygunluk hissi sağlamaktadır.

Kullanım kolaylığı sağlayan pratik paketi ve görünüşüyle her kesimden insanın ilgi odağı olmayı başarmıştır.   İçerisinde bulunan küçük çikolatalar kakao hazzını tam anlamıyla size yaşatacaktır.

Kolay taşınır poşeti ile her yere götürebileceğiniz bol sütlü çikolata piknik yerlerinde veya parklarda zevkle tüketeceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Sofraları şenlendiren ve keyifle yenilen ayıcık sütlü çikolata kişiye enfes bir lezzet sunar.

Ağızda dağılan akışkan tadı ve kendine özgü kakao aroması ile keyifle yenilen bir ürün oluşturmaktadır. Her yaştan her kesimden insanın zevkle tükettiği ürünlerden biridir. Çikolataya düşkün insanlar için tercih edilen ürünlerden birini oluşturmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.