logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Paykek Mozaik 200 g 6'lı

Eti Paykek Mozaik 200 g 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Paykek Mozaik 200 g 6'lı

Eti Paykek Mozaik

Değişmez lezzet, Eti Paykek Mozaik . Gün içerisin de atıştırmalık olarak yerken, aynı zaman da şekillendirerek tabaklarınıza koyarken, bununla birlikte misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Kendine has kakaosuyla birlikte dilimlenmesi de kolay bir şekilde bulunmaktadır.

İlk günkü tazeliğini ile Eti Paykek mozaik istediğiniz zaman gün içerisinde fark etmeksizin servis ederken aynı zaman da sizin de günü kurtarmanıza da sebeptir. Yalnızca misafirlerinizin değil kahvaltılarınız da herhangi bir öğün de de tüketebilirsiniz.

Çay ile birlikte oldukça güzel bir ikilik yakalayan Eti Paykek mozaik, çocuklarımızın fazlasıyla tercih ettiği bir kektir. Piknikler de, iş yerleriniz de, yanınızda bulundururken, aynı zaman da ilk tercihiniz olacaktır. Ağzınıza layık olan bu lezzet kolay sunumu ve kolay ve oldukça basit dilimlenmesi ile adeta mutfağınızın ve sizin vazgeçilmez yiyeceğiniz olacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.