logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Paykek Kakaolu 200 g 6'lı

Eti Paykek Kakaolu 200 g 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Paykek Kakaolu 200 g 6'lı

Eti Paykek Kakaolu

Paykekin kakao aromalı keki oldukça sevilen bir üründür. Eti paykek kakao karışımlı kekini şeklinde paketleyerek satışa sunar. Kek kalıbı sayesinde kolayca dilimlenir. Yumuşacık bir yapıya sahip olan paykek ağzınızda dağılır. Bayıcı bir tadı olmayan ürün her ev hanımının mutfağında bulunur.

Ani gelen misafire ne sunacağım diye düşünmenize gerek yok. Etinin kakaolu paykeki sayesinde misafirlerinize saniyeler içerisinde hizmet sunabilirsiniz. Kek kolay kesilebilmesi için özel bir kalıp kullanılarak üretilmiştir. Keki kolaylıkla kesebilir ve dilediğiniz gibi sunum yapabilirsiniz.

Keki paketten çıkarttıktan sonra kapaklı kaplara ya da kapaklı bir cam kavanoz içerisine koyarak saklayabilirsiniz. Paykek son kullanma tarihi gelene kadar aynı tazelikte kalır. Ev keki tadında olan Eti paykek kakaolu olarak satışa sunulur.

Yoğun kakao tadı sayesinde oldukça sevilen paykek genç yaşlı herkesin tüketmekten hoşlandığı bir üründür. Kolayca ulaşabileceğiniz bu ürünü evde, okulda ya da iş yerinde kolay bir şekilde tüketebilirsiniz.  Çay molalarınızda kakaolu kek atıştırabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.