logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Paykek Havuçlu Tarçınlı 200 g 6'lı

Eti Paykek Havuçlu Tarçınlı 200 g 6'lıKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Paykek Havuçlu Tarçınlı 200 g 6'lı

Eti Paykek Havuçlu Tarçınlı

Çay saatlerinizi daha kaliteli hale getirmek sizin elinizde. Çayın yanına ilave edilecek olan atıştırmalıklar hazır. Örneğin Eti Paykek havuçlu tarçınlı sayesinde işiniz çok kolay. Bu geleneksel kek sayesinde çay saati daha anlamlı ve verimli hale gelecek. 

Yumuşacık olan Eti Paykek, dilim dilim servis edilir. Dilimler yumuşacık ve lezzetli görünümü ile herkesten beğeni toplar. Beğenileri karşılamak isteyenler özenle hazırlamalı ve servise sunmalı. Geleneksel kekleri aratmayan ürün, doğal lezzeti ile herkesi geçmiş yıllara sürekleyecek. 

Özel kalıbı ile sergilendiği için tüketmek çok kolay. Üstelik dilimlerin dahi ayarlanması dikkat çekici. Bu şekilde kesebilir ve çayın yanına ekleyebilirsiniz. Havuç ve tarçının muhteşem uyumuna tanıklık etmeniz uzun sürmez. Son derece pratik bir atıştırmalıktır. 

Başta yetişkinlerin olmak üzere çocukların da vazgeçemeyeceği tatlar arasında boy gösterir. Yumuşak ve lezzetli yapısı herkesin dikkatini çeker. Bundan dolayı çay saatlerinde göz ardı edilmez. Özel kalıbı ile dilimlenmeye hazır. Dilimleri özenle kesen ve servis edenler misafirlerinden tam puan alacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.