logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Nero Bold Kakaolu Bisküvi 120 gr 12'li
  • resm Eti Nero Bold Kakaolu Bisküvi 120 gr 12'li

Eti Nero Bold Kakaolu Bisküvi 120 gr 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Nero Bold Kakaolu Bisküvi 120 gr 12'li

Eti Negro Bold Kakaolu

Eti negro bold kakaolu çikolata tutkunları için harika bir lezzet sunuyor! Kakaolu bisküvi içindeki bitter çikolata kremasıyla lezzetini arttırmıştır. Özellikle yoğun çikolata ve bitter sevenler için ideal atıştırmalıkların başında gelmektedir. Ürünün her bir katmanı çikolata içerir.

Kremalı bisküvi ürününün diğer çeşitlerinde kreması beyazdı ancak bu üründe krema da çikolata lezzetinde üretilmiştir. Bisküvilerin boyutlarının iri olması göz de doyurmaktadır. Çikolata kremasını akışkanlığı ve yumuşaklığı ağzınıza anında yayılmaya başlar.

Kremanın üst kısmındaki kakaolu bisküvi ise kıtır kıtır olma özelliği ile ürünün lezzetini daha da arttırmıştır. İçindeki kremasıyla çok iyi bir lezzet uyumu bulunur. Bisküvinin üzerindeki deliklerden alttaki krema gözükmektedir. Negro özellikle kahveye çok iyi bir eşlik eder!

Negro çay saatlerinde, molalarda, arkadaş sohbetlerinde, çalışırken, okuldayken ya da her acıktığınızda veya enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda sizinle! Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir boyuttadır. Misafirlere ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.  içinde piyasaya sunulmuştur;

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.