logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Form Limon Lifli 50 g 24'lü

Eti Form Limon Lifli 50 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Form Limon Lifli 50 g 24'lü

Eti Form Limon Lifli

Adı üstünde formda kalmak isteyenlere özel olarak atıştırmalıklar hazırlanmıştır. Eti Form bu alanda üretimine devam eden ve pek çok alternatif sunan markalar arasında başı çekiyor. 

Eti Form limon liflişeklinde hazırlanan atıştırmalıklar sağlığa dost. Adından anlaşıldığı üzere lif içerir. Özellikle de metabolizmaya iyi geldiği için tüketimi faydalı olan atıştırmalıklar arasında yerini almıştır. 

Lifli gıdaların sindirim sistemine faydalı olduğu biliniyor. Çok fazla yağ içeren ve katkılı atıştırmalıklar bünyeye zarar verir. Bunun yerine faydalı besin değerlerine sahip olanları seçmek daha doğru olacaktır. Örneğin Eti Form limon lifli bunlardan bir tanesidir. 

Hafif bir limon aroması içerir. Yedikçe limonun ferahlatıcı etkisini hissetmeye devam edersiniz. Gerek çay gerekse kahvelerin yanına eklenebilir. Hoş birer ikram atıştırmalıkları olarak göz önünde bulundurulabilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.