logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cin Portakallı 325 g

Eti Cin Portakallı 325 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cin Portakallı 325 g

Eti Cin Portakallı

Eti Cin Portakallı 7den 70e herkesin en sevdiği ürünlerin başında geliyor. Son derece eski yıllardan beri üretimi devam ediyor. İlk günkü gibi aynı lezzeti koruması ile büyük beğeni toplamakta. Portakallı olan ürün,Özel bir ambalaj içinde satışa sunulmakta.

Etinin en çok tercih edilen bu ürünü, hem kakao hem de portakal ile zengin bir tada sahip olmuş. Özel olarak toplanmış portakallardan elde edilen jöle, ürünün üst kısmına yayılmış. Üzerinde ise küçük kakao tanecikleri var. Bir ısırık ile tadını almak mümkün. Ağızda bırakmış olduğu tat ise paha biçilmez. Atıştırmalık arayanlar, öğün arasında ne yesem diye düşünenlerin imdadına hemen yetişiyor.

Eti Cin Portakallı, tek başına tüketilebilir. Sıcak çay ile doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca soğuk meşrubatlar ile yenilmesinde bir sakınca yoktur. Portakal tadını her mevsim hissetmek isteyenler, bu ürünü misafirlerine de sunabilirler. Bizim Toptan sitesinden siparişini vermek çok basit.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.