logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Eti Çikolata Keyfi Sütlü Uzun Çikolata 34 g 16'lı

Eti Çikolata Keyfi Sütlü Uzun Çikolata 34 g 16'lı


Paket Fiyatı (16 Adet) : 48,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL
Koli Fiyatı (128 Adet) : 384,00 TL
Birim Fiyat: 3,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Çikolata Keyfi Sütlü Uzun Çikolata 34 g 16'lı

Eti Uzun Çikolata Keyfi Sütlü , yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir üründür. Çikolatanın süt ile birlikte muhteşem uyumu damaklarda doyumsuz bir tat oluşturmaktadır. Çay saatlerinde atıştırmalık isteyenlerin tercihinde olmaktadır.
İşyerindeki molalarda tüketebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın okul çantasına koyduğunuz takdirde, onlar içinde atıştırmalık olarak yer alır. İçeriğinde renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda sağlığa zararlı katkı maddeleri de içermemektedir. Bu sebeple hem kendiniz için hem de çocuklarınız için güvenilir bir şekilde tüketebilirsiniz.
Damaklarda doyumsuz bir lezzet oluştururken, çikolata ve süt tadını da doyasıya alabilirsiniz. Eti Uzun Çikolata Keyfi, Sütlü çay saatlerinde çay ile birlikte muhteşem ikili olmaktadır.
Ürünü, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Bununla birlikte birbirinden farklı pasta tarifleriniz içerisinde de, eriterek kullanabilmeniz mümkün. Çocuk, genç, yaşlı yediden yetmişe herkesin severek ve beğenerek tükettiği çikolatayı, sizde aileniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.