logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Çikolata Keyfi Antep Fıstıklı Uzun Çikolata 34 g 16'lı

Eti Çikolata Keyfi Antep Fıstıklı Uzun Çikolata 34 g 16'lıPaket Fiyatı (16 Adet) : 338,40 TL
Birim Fiyat: 21,15 TL
Koli Fiyatı (128 Adet) : 2707,20 TL
Birim Fiyat: 21,15 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Çikolata Keyfi Antep Fıstıklı Uzun Çikolata 34 g 16'lı

Kaç yaşında, hangi cinsiyette veya hangi meslek grubuna sahip olursanız olun herkes için vazgeçilmez bir nokta vardır; çikolata. Mutluluk hormonu salgılayan çikolata sayesinde keyfi yerine gelmeyen kimse yoktur gibi.
Eti Uzun Çikolata Keyfi Antep Fıstıklı  sayesinde sevilen çikolata bir de antep fıstığı ile buluşuyor. Hem antep fıstığı hem de çikolatanın leziz tadı biraraya gelerek sizlerin daha mutlu olmasını sağlayacaktır. Bu çikolatardan günün her anında yiyebilir ve yanıza alıp okulda veya ofiste kolayca tüketebilirsiniz.
Eti uzun çikolatanın tasarımı sayesinde bu çikolataları yanınızda taşıyabilirsiniz. Çantanızda, çekmecenizde veya dolabınızda rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Günün her anında rahatlıkla yiyebilir, yüzünüzde gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz. Paket ile çikolata keyfinizi yarıda kesmek zorunda da kalmazsınız.
Eti Uzun Çikolata Keyfi Antep Fıstıklı  , paketleri sayesinde evinizde ulaşılabilir şekilde çikolatanız her zaman bulunabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.