logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cicibebe Bisküvi 172 g
  • resm Eti Cicibebe Bisküvi 172 g

Eti Cicibebe Bisküvi 172 gAdet Fiyatı : 15,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 190,80 TL
Birim Fiyat: 15,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cicibebe Bisküvi 172 g

Eti Cicibebe Bisküvi 172 Gr 12 Adet

Katkı maddeleri ve özellikle de şeker içeren yiyecekler çocuklara bir hayli zararlı. Bundan dolayı anne ve babalar içeriğini dikkate alarak ürün tercihinde bulunuyor. Örnek verecek olursak vitamin ve mineral değerleri ile dikkatleri üzerine çeken Eti Cicibebe vazgeçilmez atıştırmalıklar arasında yerini almıştır.

 

Eti Cicibebe Bisküvi 172 Gr 12 Adet olacak şekilde ekonomik paketlerinden sergileniyor. Tüketiminde herhangi bir zararın bulunmadığı için hem vitamin hem de mineral içermekte. Aynı zamanda demir ile C vitaminine sahip olması talep görmesinde etkili.

 

Trans yağların bulunmadığı ürün, bebek bisküvileri arasında başı çekmekte. Eti Cicibebe Bisküvi sadece taze süt ile yumurtadan üretilmekte. Bu durum anne- babaların dikkatini çekiyor ve talep gören ürünler arasında olmasına etki ediyor.

 

Bizim Toptan’da mevcut olan bisküvi, ekonomik paketler halinde satışa hazır durumda. İnceleyenler beraberinde siparişte bulunabilir. Yenidoğandan ziyade yaş almış çocuklara uygun durumda. Genelde atıştırmalık olarak temin edilen bisküvi, süt ile bir hayli lezzetli hale geliyor. Satın alanlar diledikleri şekilde tüketimine geçebiliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.