logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Yer Fıstık Ezmeli Kremalı 175 g 18'li

Eti Burçak Yer Fıstık Ezmeli Kremalı 175 g 18'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Yer Fıstık Ezmeli Kremalı 175 g 18'li

Eti Burçak Yer Fıstık Ezmeli Kremalı Bisküvi

Sağlıklı atıştırmalıklar herkesin dilinde. İçeriğinden sağlık fışkıran yiyecekler özellikle de ebeveynlerin dikkatini çekiyor. Çocuklarına sağlıklı atıştırmalık sunmak isteyenler içeriğine göz atarak tercihte bulunur. Mesela Eti Burçak yer fıstık ezmeli kremalı bisküvi bunlar arasında boy gösterir. 

Adı üstünde bisküvi arası kremalı olarak sergilenir. Fıstık ezmeli krema sayesinde sağlıklı bir atıştırmalık haline gelmiştir. Eti Burçak bisküvi bu haliyle herkesin dikkatini çeker. Yani hem çocukların hem de yetişkinlerin rahatlıkla tüketebileceği atıştırmalıklar arasında. 

Kreması çok yoğun tutulmamıştır. Rahatsız edici değildir. Bisküvinin o geleneksel tadına kavuşmanız sağlanır. Aynı zamanda yer fıstık ezmesi ile damağınıza hitap eder. Özellikle de çay saatlerine bir hayli yakışır. Çay ve kahve modalarınıza rahatlıkla ekleyebilirsiniz. 

Çocuklara sütle servis edilebilir. Geleneksel bisküvi herşeyle uyum içerisinde. Gerek sütle gerekse çayla servise hazırlanır. Bu şekilde misafirlerinizi memnun etmeniz ise çok kolay. Çünkü herkesin beğenisini toplar. Son derece sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar arasında. Serin ve kuru alanlarda muhafaza edenler diledikleri zaman tüketebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.