logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Fındık Ezmeli Kremalı 175 g 18'li

Eti Burçak Fındık Ezmeli Kremalı 175 g 18'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Fındık Ezmeli Kremalı 175 g 18'li

Eti Burçak Fındık Ezmeli Kremalı Proteinli Bisküvi

Fındığın eşsiz lezzetini doya doya tatmak istiyorsanız fındık ezmeli kremalı tam size göre bir lezzet. Hem eşsiz bir fındık lezzeti hem de hafif kıvamı ile eti burçak fındık ezmeli kremalı her öğünde yanınızda.

Eti burçak fındık ezmeli krem, fınEti Burçak Fındık Ezmeli Kremalı Proteinli Bisküvi severler için şekilden şekle girer. Bir bakarsınız ekmeğin üzerine yayılmış bir bakarsınız bir pasta katının arasına sıkışmış. Her hali ile lezzetini ayırt edebileceğiniz fındık ezmeli krem, vazgeçilmez tatlardan biri olmuştur.

Gönüllere taht kurmuş eti burçak fındık ezmeli krem, hafifliği ile de lezzetine doyum olmayan bir krem. Yemeniz için her yere, her yemek öğününe yakışan krem, farklı sofralarda karşınıza gelebilir.

Tatlı bir başlangıç için, tatlı bir son için ya da minik bir gece atıştırması yapmak için fındık ezmeli krem hep yanınızda. Krem eşsiz lezzeti ile birlikte kendini yedirmek için çekici bir kokuya da sahip. Gördüğünüz her yerde iştahınız kabarabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.