logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ertürk Yumurta Beyaz L 30'lu

Ertürk Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ertürk Yumurta Beyaz L 30'lu


Ertürk Yumurta Beyaz ürününü tüketerek proteini en doğru şekilde alabilir, dengeli beslenerek bunu en iyi biçimde kullanabilirsiniz. Yumurta, insanların protein ihtiyacını en doğru ve düzgün bir şekilde karşılayan gıdalardan birisidir. Uygun miktarlarda tüketildiğinde vücut açısından faydaları büyüktür. Ayrıca sporcuların protein ihtiyacı da bu yönde fazla olmaktadır ve ilgili ürünü tüketerek bu anlamda katkılar sağlayabilirsiniz. Kahvaltılarda ya da hamur işlerinde kullanılabilen yumurtayı Ertürk markasından tercih ederek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Böylece fiyat pahalılığı yaşamadan ürünleri kolayca satın alabilir, afiyetle tüketebilirsiniz.
Ertürk Yumurta Beyaz şeklinde sitemizde arama yaparak ilgili ürüne ulaşabilirsiniz. Fiyat uygunluğu açısından düşünüldüğünde ürünler oldukça makul fiyatlara sahiptir. Böylelikle çok daha uygun fiyatlara kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz. Ertürk markasının üretmiş olduğu yumurtalar, tamamen doğal bir şekilde beslenen tavuklardan sağlanmaktadır. Bu da ürünü güvenle tüketebileceğiniz anlamına gelecektir. Siz de bu yönde bir kullanım sağlamak istiyorsanız sitemiz üzerinden ürünü ve özelliklerini inceleyebilir, sonrasında satın alma aşamasına geçebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.