logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erpiliç Tabaklı Piliç Nugget 300 g

Erpiliç Tabaklı Piliç Nugget 300 g


Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erpiliç Tabaklı Piliç Nugget 300 g


Erpiliç Tabak Piliç Nugget, atıştırmalıklar söz konusu olduğunda akla ilk gelen ürünlerden birisi olmaktadır. Pratikliği, lezzetli yapısı ve doyurucu özellikleriyle ön plana çıkan bu ürün, ek olarak uygun fiyatlıdır. Yani bu ürün için yüksek bütçeler ayırmanız gerekmez. Ailenize mükemmel bir lezzet deneyimi yaşatabilir, yalnız başınızayken yemek derdine düşmeden pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu nedenle ilgili ürünün avantajları saymakla bitmez niteliktedir. Nugget, fırında ısıtılarak ya da kızartılarak tüketilebilir ve beraberinde domates, marul gibi ürünlerle de tüketilebilir. Hangi türde tüketiyor olursanız olun ilgili ürün sonrasında mükemmel bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız.
İlgili ürünün doyurucu ve besleyici özellikleriyle de başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymaksızın afiyetle tüketebilirsiniz. Bu sayede karnınızı doyurmak için ekstra başka bir ürüne gerek kalmaz. Erpiliç Tabak Piliç Nugget yeterli olacaktır. İlgili ürünün son kullanma tarihine özellikle dikkat ediniz. Ürün dondurulmuş olduğundan dolayı pratiklik sağlayıcı niteliklere sahiptir. Bu nedenle dakikalar içerisinde ilgili ürünü ısıtıp tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.