logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erpiliç Piliç Köfte 260 g

Erpiliç Piliç Köfte 260 g


Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erpiliç Piliç Köfte 260 g


Piliç köfte, hem uygun fiyatı hem de lezzet açısından kişilerin tercih ettiği ürünler arasındadır. Erpiliç Piliç Köfte ile bu özelliklere sahip bir yiyeceğe sahip olabilirsiniz. Pratik olması açısından düşünüldüğünde kolayca yemekler hazırlayabilirsiniz. Bu nedenle siz de ilgili ürünü alarak faydalarına ulaşabilir, sıcak aile ortamında yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. İlgili ürün dondurulmuş bir şekilde hazırlanmıştır. Sadece pişirme noktasında birkaç işlem yaparak kolayca yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca piliç köfte, lezzeti açısından da kusursuz düzeylerdedir.
Erpiliç Piliç Köfte sayesinde hem lezzetli hem de uygun fiyat özellikleri bulunan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde yemek hazırlayabilmek için ilgili ürünü tercih edebilirsiniz. Protein açısından zengin olan bu ürün, damak zevkinizi de canlandıracaktır. Damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlanan bu ürün sayesinde, kolay bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. Siz de bu gibi faydaları ulaşmak istiyorsanız sitemiz üzerinden arama yapabilir, ilgili ürünleri inceleyerek daha sonrasında satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.