logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erk Yumurta Beyaz L 30'lu

Erk Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erk Yumurta Beyaz L 30'lu

Yumurta, vücudumuzun en temel ihtiyacı olan proteini içeren en önemli besinlerden birisidir. Erk markası ile birlikte bu ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. Erk Yumurta Beyaz ürünü ile birlikte protein ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz. Sitemizde gerekli aramaları yaparak ilgili ürünlere ulaşabilir, verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Evinizdeki sıcak aile ortamında bu ürünleri en iyi şekilde tüketmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürün ile birlikte ailenizin yumurta ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.
Erk Yumurta Beyaz şeklinde arama yapmanız halinde ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve doğal bir şekilde beslenen tavuklardan üretilen bu yumurtalar, aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Böylelikle çok daha uygun fiyatlara yumurta ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte ilgili ürünlerin son kullanma tarihine kesilikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede çok daha uygun bir şekilde yumurta tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. Faydalı besinler kategorisinde olan yumurtalar ile ilgili faydalara ulaşabilirsiniz. Siz de sitemiz üzerinde gerekli aramaları yaparak ürünlere ulaşabilir, daha sonra satın alarak tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.