logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erk Yumurta Beyaz L 15'li

Erk Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erk Yumurta Beyaz L 15'li

Erk Yumurta Beyaz ürünü kaliteli bir şekilde üretilmektedir ve sofralarınıza kadar aynı kalitede sizlere ulaştırılmaktadır. Yumurta, kaliteli olması gereken ve vücudumuz açısından en önemli besinlerden birisidir. Erk markası ürünleriyle bu ihtiyacınızı en doğru şekilde giderebilirsiniz. Bunun haricinde yumurtalar, tamamen doğal bir şekilde beslenen tavuklardan elde edilmektedir. Bu da ilgili ürünün kaliteli olmasına neden olur. Bununla birlikte ilgili ürünü tüketerek vücudunuzun protein ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayabilirsiniz.
Erk Yumurta Beyaz ürünleriyle birlikte yumurtadan elde edeceğiniz faydayı en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Erk markası, kullanmış olduğu gıda teknolojileri sayesinde en doğru ürünleri kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıca bu ürünler uygun saklama koşulları altında saklandığında bozulmadan kalabilir. Bu nedenle ilgili ürünleri en doğru şekilde tüketmek adına uygun miktarlarda tüketmelisiniz. Bununla birlikte yumurtanın kullanım alanı geniş olduğundan dolayı evinizde ve sıcak aile ortamınızda en leziz yiyecekleri yapmak adına bu ürünü tercih edebilir, afiyetle tüketebilirsiniz. Siz de ilgili ürünlere sitemiz üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.