logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erikli Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Erikli Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erikli Doğal Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Erikli Doğal Kaynak Suyu 0.5 Lt (12 Adet)

Kalite ve güvenceyi ana politika olarak belirlemiş Erikli, size içme suyu ulaştırmak için Uludağın 2300 metre yüksekliğindeki zirvesinden çıkardığı doğal kaynak suyunu kullanmaktadır. Suyun kaynağı evsel, zirai ve endüstriyel tüm kirletme unsurlarından uzaktır. Üstelik fabrikaya ulaşması da suyun kirlenmesine neden olabilecek dış etkenlerden korunarak gerçekleştirilmektedir. 

Erikli Doğal Kaynak Suyu üretiminin tüm aşamaları kalite birimleri tarafından özenle takip edilmektedir. Size ulaşmadan önce birçok analizden geçen Erikli doğal kaynak suyu kalitesinden emin olunmadan piyasaya sürülmemektedir. 

Doğal kaynak suyunun işlenmesi ve paketlenmesi el değmeden teknolojik bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Suyun ve ambalajların hijyeni farklı birimler tarafından analiz edilmektedir. 

Üründe 0,5 litrelik 12 adet Erikli doğal kaynak suyu bulunuyor. Erikli, taşıması kolay ve hafif olan 0,5 litrelik paketlemeleri ile dışarıda hijyenik su bulma derdinize son veriyor. Evden çıkarken yanınıza küçük bir su almayı tercih ediyorsanız Erikli Doğal Kaynak Suyu 0.5 Lt (12 Adet) doğru bir tercih olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.