logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Erikli Doğal Kaynak Suyu 5 L

Erikli Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Erikli Doğal Kaynak Suyu 5 L

Erikli Doğal Kaynak Suyu 5 Lt

Erikli Doğal Kaynak Suyu 5 Lt yumuşacık yapısı ve içim kolaylığı ile size ferahlık verecek. Muhteşem doğal kaynak suyu gerekli olan testlerden geçirilmiş ve şişelenerek üretime hazır bir hale getirilmiştir. Bu noktada sorun yaşamamak için kesinlikle suyun kalitesinden taviz vermeyecek markaları tercihi etmelisiniz. Erikli kalitesi parmakla gösterilen alternatifler arasındadır. 

Kaynak suyu kalitesi incelendiği zaman vitamin ve mineral bakımından ne derece nitelikli olduğunu da net şekilde görebilirisiniz. Bu harika seçenekler sizin için verimliliği de en yüksek dereceye çıkaracaktır. Erikli ülkemizin muhteşem lezzetli sularına sizin de anında ulaşmanız için hareket etmektedir. 

Yaşam kaynağı olan suyun sodyum dengesinden diğer tüm detaylara kadar gerekli olan tüm resmi kodekslere uygunluğu da ispatlanmıştır. 

Erikli ile sizi de doğanın kalbinden gelen bu su ile şifa bulma imkanını elde edebilirsiniz. Erikli doğal kaynak suyu hayatınıza muhteşem biri ferahlık katacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.