logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Emotion Fresh B&W Deo Sprey 150 ml

Emotion Fresh B&W Deo Sprey 150 mlAdet Fiyatı : 85,96 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 2062,80 TL
Birim Fiyat: 85,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Emotion Fresh B&W Deo Sprey 150 ml

Emotion Deodorant  Black & White  içeriğindeki özel formülü ile birlikte çoğunluğun kullanımında olan bir üründür. Cildinizde tahriş ya da kızarıklık gibi çeşitli problemler yaşanılmaz.
Deodorant Black &  White, gün boyu etkisini hissedebilirsiniz. Aynı zamanda beyaz ve renkli kıyafetlerinizde leke, iz ya da buna benzer durumlarda yaşanılmaz.
Cildine önem verenler için ciltle uyumlu olarak yer alır. Uzun süreli koruma sağladığı gibi aynı zamanda muhteşem kokusuyla yer edinmektedir. Koyu renkli ya da açık renkli kıyafetlerde sarı leke, beyaz leke ya da aşındırma gibi durumlar görülmez.
Gün boyu terleme etkisine de engel olan deodorant, 48 saat boyunca etkili bir şekilde vücudunuzda kalmaktadır. Güçlü ve oldukça etkili bir deodorant arayanlar için tercih edilen bir üründür. Koku, tahriş olma, kalıntı bırakma, leke ya da ter gibi rahatsız edici durumlara karşı, oldukça çözüm niteliğinde bir üründür.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.