logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Emek Ayçiçek Yağı 18 L

Emek Ayçiçek Yağı 18 LKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Emek Ayçiçek Yağı 18 L

Yemeklerin vazgeçilmez ürünlerinden olan ayçiçek yağı, Emek markası farkıyla evlerinize geliyor. Yemek yaparken kullandığınız ürün, içermiş olduğu kalite ile sizlere farklı lezzetler sunuyor. Emek Ayçiçek Yağı ile birlikte yemeklerinizi lezzetlendirebilir, farklı kullanımlar sergileyebilirsiniz. Aile ortamının vazgeçilmezleri arasında olan yemek kültürü, bu ürün ile farklı bir boyuta taşınmaktadır. Ayrıca ürünün makul fiyatı, bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilmenize olanak tanımaktadır. Özenle yetiştirilen ayçiçekler, özgün teknolojiler ile birlikte yağı çıkarılarak kullanılmaktadır. Bu nedenle yağ tercihinde Emek markasını tercih edebilir, farklı lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.
Emek Ayçiçek Yağı ürünüyle birlikte yemekleriniz çok daha lezzetli bir hale gelecek. Sadece yemekler değil, yağın kullanıldığı her alanda Emek markasını tercih edebilirsiniz. Hijyenik koşullar altında üretilen bu ürünler sayesinde çok daha leziz yemekler yapabilir, sıcak aile ortamında afiyetle tüketebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat yapısının hâkim olduğu üründe, hijyenik koşullara uygun olmayan hiçbir işlem yapılmamaktadır. Siz de bu anlamda kendinize ve ailenize katkı sağlamak istiyorsanız Emek markasını tercih edebilir, satın alarak ürünü tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.