logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan 450 ml

Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan 450 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan 450 ml

Elseve Komple Onarıcı 5 S¸ampuan

    

Ultra bakım sağlayan şampuanlar özellikle de kadınların tercihi halinde. Sürekli işlem gören saçlar belli bir süre sonra yıpranma gösterir. Yıpranan saçların eski haline dönmesi için besleyici ürünler kullanılmalıdır. Mesela çeşitli şampuan markaları, onarıcı olan ürünlerini gözler önüne sermektedir.

 

Yine bakım ürünü olarak sergilenen Elseve Komple Onarıcı 5 S¸ampuan tercih edilebilir. Adından da anlaşıldığı üzere komple onarıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu anlamda kuru ve yıpranmış saçlara sahip olanlar tercih edebilir. Hem onarıcı hem de yapılandırıcı olarak üretilmiştir.

 

Loraeal’e bağlı olan Elseve, farklı formlara sahip şampuanlarını sergilemeye devam ediyor. Mesela dökülen, kuru ya da yıpranmış saçlara yönelik ayrı ayrı şampuanlara yer verilir. Saçınızın son durumuna bağlı olarak aralarından tercihte bulunmanız gerekir.

 

Onarıcı yapısı ile talep gören şampuan, Bizim Toptan’da yerini almıştır. Üstelik uygun fiyatı ile herkesin dikkatini çekmekte. Sonuç olarak satın almak isteyenler fiyatlara göz atabilir. olarak sergilenmesine rağmen son derece makul fiyatlardan satışa hazır durumdadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.