logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Elidor Şampuan Koparak Dökülmelere Karşı Çözüm 650 ml

Elidor Şampuan Koparak Dökülmelere Karşı Çözüm 650 ml

3 Adet üzeri 24,81 TL

Adet Fiyatı : 25,32 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 398,57 TL
Birim Fiyat: 24,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Şampuan Koparak Dökülmelere Karşı Çözüm 650 ml


Güçlü ve sağlıklı saçlar herkesin hayalidir. Günlük stresler, yanlış şampuan kullanımı ve vitamin eksiklikleriyle saçlarınız dökülebilir. Elidor Şampuan Koparak Dökülmelere Karşı Çözüm . saçlarınızın dokusu ve özelliğine göre formüle edilmiş, hoş kokusuyla da ferah bir banyo süreci için hazırlanmıştır.
Koparak dökülen saçlarınıza şifa olması için üretilmiş olan <strong>Elidor Şampuan koparak dökülmelere karşı çözüm </strong>sunar. Koparak dökülmelere karşı 10 kata kadar daha güçlü saçlar diyerek, saçın özüne uygun formüller kullanmıştır. Özel saç sampuanı, sağlıklı ve güçlü saçlara özel şişesinde saç dökülmesine karşı duracaktır.
Koparak dökülen saçlar, kırılmalara, kötü ve bakımsız bir görünüme neden olmaktadır. Güçlü saçlar için özel formülüyle, dokusunda vitamin gizlenmiş olan şampuan, saçlarınızın canlanmasında yardımcı olacaktır.
Saç bakım ürünlerinde, saçların dökülme problemlerine karşı geliştirilmiş formül, saya vitamin kompleksi içeren özelliklerle sunulmuştur.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.