logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Elidor Güçlü ve Parlak Saç Kremi 500 ml
  • resm Elidor Güçlü ve Parlak Saç Kremi 500 ml

Elidor Güçlü ve Parlak Saç Kremi 500 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Güçlü ve Parlak Saç Kremi 500 ml

Elidor Saç Kremi Güçlü ve Parlak

Saçlarınıza düzenli olarak bakım yapmak için kuaföre gitmeniz gerekmiyor. Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak için Elidor Saç Kremi Güçlü ve Parlak ürününü kullanabilirsiniz. Her yıkamada kullanabileceğiniz saç kremi sayesinde saçlarınız nem kaybetmez. Bu sayede kuruma, kırılma ve kopma gibi çeşitli sorunlar yaşanmaz.

Elidor Saç Kremi Güçlü ve Parlak özel olarak geliştirilmiş bir ürün. Saçın tamamına sürerek bir süre bekleyin ve durulayın. Bu sayede saçlarınızın daha yumuşak, daha parlak ve daha güçlü olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Elidor markasının geliştirdiği son formül ile üretilen bu ürün saç kremi kategorisinde yer alıyor. Bizim Toptan internet mağazasında saç tipinize uygun çok sayıda şampuan ve saç kremi gibi ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.