logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ekici Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kg

Ekici Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ekici Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,5 kg

Ekici tam yağlı beyaz peynir, Ekici uzmanlığı ile yapılmış özel lokum kıvamına sahiptir. Tıpkı bir lokum kıvamında olan bu beyaz peyniri yediğiniz zaman elastik ve yumuşak yapısını rahatlıkla hissedebileceksiniz. %100 inek sütünden yapılmış olan bu peynir, organik ürünler ile beslenen kişilerin vazgeçilmez tercihidir. Kahvaltıların olmazsa olmazlarından biri olan peynir ihtiyacınızı karşılamak için Ekici tam yağlı beyaz peyniri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Harika lezzeti ile günün her saatinde vazgeçilmeziniz olacak.
Ekici tam yağlı beyaz peynir, üretimi yapıldıktan sonra yaklaşık 15 gün boyunca bekleme odasında dinlendirilmektedir. Peynirin ideal tadını ve kıvamını yakalayabilmeniz için üretim tarihinden sonraki 20 ile 50 gün arasında tüketilmesi tavsiye edilir. Ambalajı açtıktan sonra ise, ürünün tazeliğini kaybetmemek için 1 hafta içerisinde tüketebilirsiniz.
Ekici tam yağlı beyaz peynir, plastik ve hava almayan ambalajı ile her zaman tazeliğini korur. Ürünü internet mağazamızdan satın alarak kolaylıkla edinebilirsiniz. Sitemizden siparişinizi verdikten sonra tek yapmanız gereken, ürünün kapınıza kadar gelmesini beklemek olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.