logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ekici Örgü Peyniri 3 kg

Ekici Örgü Peyniri 3 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ekici Örgü Peyniri 3 kg

Ekici örgü peynir, kahvaltıların vazgeçilmez besinleri içerisinde yer alır. Yemeklere de eklenerek alternatif bir yemek kültürü oluşturmak için kullanabilirsiniz. Eşsiz aroması ve benzersiz lezzetinin yanı sıra, Ekici örgü peynir de diğer Ekici ürünleri gibi içerisinde birçok vitamin ve mineral barındırmaktadır. Sert ve tuzlu peynir seviyorsanız bu peyniri rahatlıkla tercih edebilirsiniz çünkü örgü peynir, salamurada bekletilen bir peynir türü olduğu için tuzlu bir peynir çeşididir. Eğer peyniri daha az tuzlu tüketmeyi tercih ederseniz ılık suda bekleterek damak tadına göre tuz oranını ayarlayabilirsiniz.
Ekici örgü peynir ürünlerini, kahvaltıların yanı sıra bazı aperatif ürünlerde de kullanabilirsiniz. Örgü peynirlerini poğaça, börek gibi hamur işlerinize ekleyip hazırladığınız ürünlerin lezzetine lezzet katabilirsiniz. Eşsiz lezzeti ve aroması ile mutfağınızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelecektir.
Ürünü internet sitemizden satın alarak gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz. Ürünü sipariş etmeniz halinde, güvenli paketleme şartlarına uygun olarak paketlenerek sağlıklı ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adresinize ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.