logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eker Yarım Yağlı Kova Yoğurt 2 kg

Eker Yarım Yağlı Kova Yoğurt 2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eker Yarım Yağlı Kova Yoğurt 2 kg

Eker Y. Yağlı Yoğurt Kova

Pek çok yemekte kullanılan, sofralarımızda meze olarak yerini alan, hem sağlıklı hem de lezzetli süt ürünüdür yoğurt. Geleneksel çorbaların çoğunun ana malzemesi, çocukların sevdiği, neredeyse her soğuk mezede kullanılan bu ürün, Eker Y. Yağlı Yoğurt, yaz aylarında serinletici, kış aylarında, çorbalarda, yemeklerde, lezzet vericidir.

Geleneksel, leziz meşrubatımız olan ayran, yoğurttan yapılır. Tüm yemeklere yakışan, içtikçe daha da lezzetlenen ayran yapımı için de Eker Y. Yağlı Yoğurt, lezzeti artırır. Kullanıma uygundur.

Yemeklerin yanında, yemeklerden önce veya sonra, ara öğün olarak, akla gelebilecek her şekilde tüketilir yoğurt. Lezzetinin yanı sıra doyurucudur da. Meşrubat haline getirilerek, ayran olarak da tüketilir.

Eker Y. Yağlı Yoğurt Kova 2kg, yemeklerde ve mezelerde kullanıma uygundur. Eker çiftliklerinde özenle yetiştirilen hayvanların sütlerinden üretilir. Tam kıvamında olan akışkanlığı ile gören herkesin kalbini fetheder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.