logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eker Tereyağı 1 kg

Eker Tereyağı 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eker Tereyağı 1 kg

Eker tereyağı,eşsiz kokusu ve tadı ile yemeklerinize harika bir aroma verecektir. Kahvaltılarda ekmeğinize ya da simidinize tereyağı sürerek bu harika lezzetin tadına varabilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alan tereyağını hiçbir katkı maddesi ve renklendirici içermediğinden gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.
Yemeklerinizde ve börek, çörek gibi tüm hamur işlerinizde tereyağı kullanırsanız; bu lezzetlerin tadına doyum olmayacaktır. Lezzetini taptaze sütlerden alan Eker tereyağı herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. İçerdiği süt yağı sebebiyle çocukların beslenmesi için de önemli rol oynar. Eker güvencesiyle bu tereyağlarını hiç tereddüt etmeden satın alarak lezzetli tatlar ortaya çıkarabilirsiniz.
Uygun fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamayan bu kaliteli tereyağını rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ev yapımı lezzetli ürünler ortaya çıkarmak için içeriğinde yüksek besin değeri barındıran ve Eker kalitesiyle satışa sunulan terayağlarından alarak mutfaklarınızda harika tatlar oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz bu harika lezzetleri sevdiklerinizle de paylaşarak onların da bu eşsiz lezzetin farkına varmasını sağlayabilirsiniz. Bilirsiniz ki; sevilen herşey sevdiklerinizle de paylaşmaya değer...

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.