logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eker Ayran 170 ml 20'li

Eker Ayran 170 ml 20'liKoli Fiyatı (20 Adet) : 118,00 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eker Ayran 170 ml 20'li

Eker Ayran 20x170 Ml 

üt ve süt ürünlerine ilişkin faaliyetlerine devam eden Eker, kaliteden ödün vermiyor. Üretim sırasında temin edilen malzemeler bunu gözler önüne serer. Örneğin Eker ayran için %100 doğal ürünlere yer verilir ve eşsiz lezzetle tanışmanız sağlanır. 

1977 yılından beri faaliyet gösteren Eker, doğallıktan yana. Eker ayran ile bunu hissetmeniz uzun sürmez. Ayranın ferahlatıcı etkisi ile tanışmak istemez misiniz? Hem yaz hem de kış aylarında aralıksız olarak tüketilen içeceklerimiz arasında. 

Çoğu yiyeceğe uyumlu olduğu için de öne çıkmıştır. Yani talep gören içeceklerden bir tanesidir. Neredeyse her dolapta kendine yer edinmiştir. Son tüketim tarihine bağlı olarak muhafaza edilir. Serin alanda saklamanız gerekir. Talimatlara uygun bir şekilde saklamak ve tüketmek önemli. 

Örneğin tüketim öncesinde şişesini çalkalamanız faydalı olacaktır. Bu şekilde lezzet geçişi tam olur ve ayranın tadını alırsınız. Tadı her damağa hitap eder. Hafif yoğun bir yapıya sahiptir. Çok sıvı tutulmadığı için de öne çıkar. Öyle ki tüketiciler yoğun olmasını beğenir. Beğenilerine karşılık hazırlanmış ve alıcısı ile buluşmayı beklemekte.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.