logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Siyah Nitril Eldiven 10'lu

Ece Siyah Nitril Eldiven 10'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Siyah Nitril Eldiven 10'lu

Ece Siyah Nitril Eldiven 10'lu, çok amaçlı üründür. Yemek yaparken, herhangi bir işle uğraşırken, temizlikte ya da farklı bir işlem esnasında ellerinizin zarar görmemesi adına tercih edilmektedir.

Eldiven, elleri korumak amacıyla kullanılan bir üründür. Fakat burada önemli olan kaliteli bir ürün olmasıdır. Çoğu eldivenler ufak bir darbe ile yıpranmaktadır. Ancak nitril eldiven boya, yemek, temizlik ya da her tülü işle uğraşırken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıdadır.

Yırtılma, yıpranma ya da geçirgen yapıda olan eldivenler sık kullanımlar için tercih edilmez. Ancak nitril eldiven ile iş yaparken bu gibi sorunlar yaşanılmaz. Problemsiz bir şekilde, uzun süreli kullanılabilir.

Günlük yaşantıda birçok aktivite ile ilgilenilir. Fakat çoğu zaman farkında olmadan, ellerimizin tahriş olmasına sebep oluruz. Burada ellerin tahriş olmasına engel olan siyah nitril eldiven , her daim kullanılabilir. 10’lu olması sebebiyle de, çoklu kullanım seçeneği sunar.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.