logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Kokteyl Yeşil Zeytin 121-140 900 g

Ece Kokteyl Yeşil Zeytin 121-140 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Kokteyl Yeşil Zeytin 121-140 900 g

Ece Yeşil Zeytin Kokteyl Klb 121-140

Geleneksel kahvaltı sofralarının olmazsa olmazları arasında zeytin de yerini almıştır. Farklı türlerden sergilenen zeytinler, damak tadınıza hitap eder ve tercihte bulunmanız beklenir.

Mesela Ece yes¸il zeytin kokteyl Klb bunlardan bir tanesi. Adı üstünde yeşil zeytin çizgili olacak şekilde hazırlanmıştır. Ve de salamura olarak ambalajına eklenmiştir. olması da çok fazla tüketenlerin dikkatinden kaçmıyor.

Ece yes¸il zeytin belirtildiği şekilde muhafaza edilmelidir. Örneğin soğuk alanda ve ağzı kapalı olacak şekilde saklanması önemli. Bu sayede herhangi bir zarar görmesi mümkün olmaz. Ve son tüketim tarihine kadar güvenle sofralarınıza katmanız mümkün hale gelir.

Sadece kahvaltı masaları için temin edilmez. Haricinde farklı tariflere eşlik etmesi dikkatlerden kaçmıyor. Mesela makarnalar da boy gösterir. En çok ekşi tadından dolayı salatalara eklenir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.