logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Kırma Yeşil Zeytin 121-140 900 g

Ece Kırma Yeşil Zeytin 121-140 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Kırma Yeşil Zeytin 121-140 900 g

Ece Yeşil Zeytin Kırma Kbl 121-140

Özel teknikler ile kırılan zeytinleri tüketmek daha kolay. Bunun için kahvaltı sofralarında sık sık boy göstermekte. Örneğin Ece yeşil zeytin kırma kbl 12 olarak hazırlanmış ve sevenlerini karşılamıştır.

Yeşil zeytin tutkunlarının beğenisini topladığı görülüyor. Doğal koşullar ile hazırlanan Ece yeşil zeytin kırma salamura edilerek gözler önüne serilir. Bu şekilde uzun süre saklamanız ve tüketmeniz mümkün olacaktır.

Geleneksel lezzetler arasında olan zeytinler, sade kahvaltı masalarında boy göstermez. Haricinde salatalara eklenebilir ve hoş lezzetler elde edilebilir. Özellikle de kırma olan yeşil zeytinleri kullanmanız daha kolay olacaktır.

Yumuşak tada sahip olan yeşil zeytinler, çoğu yemeğe eklenebilir. Bu şekilde yediden yetmişe herkesin beğenisini toplar. Yumuşak ve aromalı tadı ile öne çıkmıştır. Aromasını özel salamura teknikleri neticesinde elde etmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.