logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Çizik Yeşil Zeytin 291-320 900 g

Ece Çizik Yeşil Zeytin 291-320 900 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Çizik Yeşil Zeytin 291-320 900 g

Ece Yeşil Zeytin Çizik Kbl 291-320

Ece zeytinlerinin bin bir çeşit lezzetinden çizik yeşil zeytin sevenlerin buluştuğu kavanozda tam bir zeytin tadı vardır. Ece Yeşil Zeytin Çizik Kbl 291-320 Seçeneği ile sofralarınızdaki zeytin yerini almak için üretilmiş ve bu lezzetten vazgeçmeyeceğiniz kıvamda üretilmiştir.

Çizik zeytinin diğerlerinden ayıran özelliği, büyük zeytinlerden yapılmış olmasıdır. Çizik zeytinler iridir ve bir özelliği de diğerlerine göre daha uzun süre bozulmadan saklanabilmesidir. Büyük zeytinler çizme aletleri ile fabrikalarda işlenir, bu işlemi yapmak isteyenler evde bir bıçak yardımı ile de yapabilirler. İşlenen bu zeytinler uzun yıllar boyunca bile saklanabilir ve tadından ödün vermeden bekleyebilir.

Ece yeşil zeytinleri güvenli gıda ve büyük bir hijyen ile hazırladıkları bu zeytinleri sizde çok seveceksiniz ve etrafınızda kilere tattırmak için can atacaksınız.

Çizik zeytinin uzun ömürlü olması, tüketicileri için de ayrıca bir kardır ve tercih etmede büyük rol oynar ayrıca yurtdışına da gönderimi daha kolay olur. Sizde Ece yeşil zeytin çizik alarak bu lezzete ortak olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.