logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Limon Kolonyası 400 ml
  • resm Duru Limon Kolonyası 400 ml

Duru Limon Kolonyası 400 mlAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Limon Kolonyası 400 ml

Duru Limon Kolonyası

Duru limon kolonyası ile ferahlık hissini yaşayabilirsiniz. Limon kolonyası ülkemizde birçok insan tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle sıkıntılı anlarda ferahlamak ve rahatlamak için güzel ama keskin kokulu limon kolonyası çokça tercih edilmektedir. Duru limon kolonyasının alkol değeri 80’dir.

Limon kolonyası stresli ve zorlu zamanlarda birçok insanın yardımına yetişmektedir. Ayrıca ferahlamak ve hoş bir koku için de limon kolonyası kullanılabilir. Elinize döktüğünüzde ya da herhangi bir yerinize sürdüğünüzde kokunun hemen uçmadığını hissedebilirsiniz.

Limon kolonyası keskin ve ferahlatan bir kokuya sahiptir; uzun süre bu his devam eder. Kalıcı bir etkisi vardır. Uzun süre kullanım ömrü vardır. Buzdolabında saklamayı tercih edebilirsiniz. Böylece ürünün serinliği de sağlanmış olur ve rahatlatıcı etkisi arttırılabilir. Taze kokusu bu özelliğini korumaktadır.

şişesi içinde satışa sunulmuştur. Bizim Toptan sitemizden online olarak satın almanız mümkündür. Toptan satın alımlarda birim fiyatlar oldukça ekonomiktir. Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmeti vermekteyiz. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde adresinize teslimat yapılır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.