logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Geleneksel Prinalı Sabun 800 g

Duru Geleneksel Prinalı Sabun 800 g


Sepette 99,95 TL

Adet Fiyatı : 109,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1199,40 TL
Birim Fiyat: 99,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Geleneksel Prinalı Sabun 800 g

Duru Geleneksel Prinalı

Hem saçlarda hem de cilt temizliğinde kullanıma uygun olan Duru Geleneksel Prinalı sabunu aynı zamanda çamaşır temizliğinde de kullanılabiliyor. Saçların nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olan ürün % 100 el yapımıdır.

Duru Geleneksel Prinalı zeytinyağı içeren bir formül ile üretiliyor. Zeytinyağının saçları ve cildi besleyen yapısı sayesinde hem saçlarınızda hem de cildinizde yumuşak bir his kalması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda ferah ve hoş bir kokuya sahip olan ürün kokunun cildinizde de kalmasını sağlıyor.

Ambalaj içerisinde ürün mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisinde bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın tamamını internet mağazasından temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.