logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duru Fresh Sabun Çeşitleri 4x110 g

Duru Fresh Sabun Çeşitleri 4x110 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Fresh Sabun Çeşitleri 4x110 g

Duru Fresh Çeşitler

Cildi temizleyen ve bol köpük sunan Duru Fresh çeşitleri cildin nem dengesini koruyor. Cildi ölü hücrelerden ve kirden temizlerken ihtiyacı olan nemi sağlıyor ve bu sayede ciltte kurumaya neden olmuyor. Meyve özleri içeren sabun çeşitleri cildi besleyen bileşenlerden elde ediliyor.

Duru Fresh hoş aromatik kokulara sahip. Gayet kalıcı olan meyve aromalı kokusu ferahlamanıza da yardımcı oluyor. Sabun uzun süreli kullanımda dahi kokusunu kaybetmiyor. Her bir sabun Tüm vücudunuzun temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

Duru Fresh çeşitlerini Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Özel ambalajında portatif bir ürün olarak üretildi. Her biri toplam paket şeklinde kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.