logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk Prezervatif 10'lu

Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk Prezervatif 10'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk Prezervatif 10'lu

Durex Yok Ötesi Ekstra Zevk 10’lu

Durex yok ötesi ekstra zevk sayesinde seksten daha çok haz almak mümkün! Yaşanılan ilişkiden daha çok doyum almak üzere tasarlanan bu ürün markanın en ince olarak üretilmiş prezervatifidir. Çok ince ve düz gövdeli olarak imal edildiğinden çiftler arasındaki yakınlığı arttırır.

Duyarlılığı arttıran ekstra ince özellikli prezervatif ile seksten daha fazla zevk alabilirsiniz! Neredeyse yok hissi veren bu prezervatif işlevini yerine getirirken özellikle prezervatif kullanımından pek zevk almayan kişileri de tatmin edebilir. Güvenli ve korunmalı seks dışında prezervatifler farklı özellikleri ile seksi daha iyi şekilde deneyimlemenizi sağlayabilirler.

Prezervatifin takılması kolaydır ve easy-on niteliği bulunur. Rezervuar uçlu olan ürün şeffaf ekstra kayganlaştırıcıya sahip ve kauçuk lateks yapıdadır. Zevk arttırıcı jel ile beraber tahrik etme özelliği daha da arttırılabilir!

Prezervatifin genişliği 52 mm’dir. Yok kadar ince olarak imal edilmiş bu prezervatif 10’lu paket halinde satışa sunulmuştur. Güvenli ve aynı zamanda doyumlu bir seks için tercih edilebilir. Birçok açıdan bu tarz prezervatifler hem kadınlara hem erkeklere daha çok keyif verme özelliğine sahiptir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.