logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Durex Prezarvatif Daha Yakın Hisset 12'li

Durex Prezarvatif Daha Yakın Hisset 12'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Durex Prezarvatif Daha Yakın Hisset 12'li

Durex Prezervatif Daha Yakın Hisset

Durex prezervatif, partneriniz ile daha fazla haz için yakın temas odaklı üretilmiştir. Rezervuar ucu ve Easy-On özelliği sayesinde kolay kullanım üzerine tasarlanmıştır. İçeriğinde şeffaf kauçuk bulunur.

Yakın hissiyat için özel kayganlaştırıcı ve ekstra ince olarak imal edilir. Kullanımı rahat ve kolay takılabilir özelliğe sahiptir. Üretim aşamasında kullanılan özel yöntem sayesinde prezervatiflerin çok daha güzel kokması sağlanır.

Durex prezervatif daha yakın hisset işlevi bakımından kayganlaştırıcı ve geciktirme etkisinin olması en önemli özelliğidir. Kullanımı esnasında sivri cisimler ve tırnakların zarar vermemesi adına özenle çıkarıp takılmalıdır.

Yüksek hazlar için yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Durex prezervatif sıcaklığı kayıpsız şekilde yaşamanızı hedefliyor. Daha fazla temas daha fazla haz sloganına yaraşır bir inceliğine sahiptir. Kullanım sonrasında ürün dipten tutulup geri çekilerek çıkarılmalıdır.

Ürün güneş ışığı almayacak serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Bizim Toptan üzerinden ürünü ‘’Durex Prezervatif Yakın Hisset ’ (adet) olarak satın alabilirsiniz. Unutmayın, 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.