logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Durex Prezarvatif Classıc 12'li

Durex Prezarvatif Classıc 12'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Durex Prezarvatif Classıc 12'li

Durex Prezervatif Klasik’li

Durex markası cinsel ilişki esnasında da kişisel bakımına, sağlığına ve güvenli bir ilişkiye önem veren erkeklerin en çok tercih ettiği markadır. Kalitesi, özeni ve temel güven duygusu ile cinsel ilişki konusunda üretilmiş özel ürünlerden birisidir.

Bizim Toptan online alışveriş sitesinden ulaşabileceğiniz Durex prezervatif klasik ’ paketi ile ürün ekstra kayganlık sayesinde cinsel ilişki esnasında doğal bir his oluşturur. Kremli bir yapıya sahip olan ürün kayganlaştırıcı bir etki yaratmaktadır.

İçeriğinde bulunan sperm öldürücü spermisit etkisi olmadan kolay rezervuar ucu ile pratik bir kullanım sağlamaktadır. 56 milimetre genişliğinde olan ürün kolayca takılıp kullanılma olanağına sahiptir. ISO sertifikalı olup kaliteli ve güvenli bir kullanım sağlar.

Siz de cinsel ilişki esnasında yüksek güvenlik ve ekstra haz için Durex Prezervatif Klasik ’ paketi tercih edebilir ve en uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz miktarlarda ve oturduğunuz yerden kolaylıkla verebileceğiniz siparişleriniz ambalajlı ve paketli olarak en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.      

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.