logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duranay Yumurta Beyaz L 30'lu

Duranay Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duranay Yumurta Beyaz L 30'lu

Duranay Yumurta Beyaz L

Dorunay yumurta beyaz L ’lu paketlerde satışta. Temel gıda maddeleri arasında yer alan yumurta yüksek besin değerine sahip. Tazeliğini uzun süre koruyan bu ürün zengin protein ile dikkat çeker. Özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmez besinleri arasındadır. 

Sağlam bir şekilde ambalajlanır. Sağlıklı beslenmek isteyenle tarafından tercih edilir. Yumurta sadece kahvaltılarda değil birçok hamur işinde de kullanılır. Terbiyeli çorbalarda ya da atıştırmalık keklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Vücudun her dokusunun oluşmasında ve vücut direncinin arttırılmasında oldukça etkili bir besin kaynağıdır. Kas kütlesi ve kemik sağlığının korunmasında da etkili olduğundan dolayı spor yapan kişiler tarafından da sıklıkla tüketilir.

Birçok vitamin, amino asit içermesi nedeniyle insan vücudunu sağlıklı olarak besler. Doyurucu olması ve uzun süre tok tutması gibi özellikler ile de tercih edilen bir besindir.  Son kullanma tarihine bakarak tüketmeniz gerekiyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.