logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Duracell Alkali Kalem Pil 2'li
  • resm Duracell Alkali Kalem Pil 2'li

Duracell Alkali Kalem Pil 2'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duracell Alkali Kalem Pil 2'li

Duracell Alkali Kalem Pil 2’li (60 Adet)

Duracell, 1930 yılında kurulmuş ve o yıllardan bu yana güçlü performanslı piller üretmektedir. Akıllı ve güçlü piller sayesinde günlük kullanılan makinelerinizin uzun ömürlü kullanmanızı sağlayarak sizi birçok dertten kurtarmaya hazırlar. Duracell Alkali Kalem pil 2’li ile günlük ihtiyaçlarınızı giderebilir, akmalara karşı üstün koruyucu, on yıla kadar gücünü koruyabilme özelliği ve on yıla kadar uzun ömürlü olması size güzel bir hizmetle karşınıza çıkmaktadır.

Duracell, bir dünya markası ve pil üretiminde en önde gelen şirketlerin başındadır. Ürettiği piller alkali olması ile çok amaçlı kullanabileceğiniz günlük cihazların güvenilirliği açısından önemlidir.

Duracel alkali pil uzun olmasından dolayı kalem pil denilir ve yıllarca kullanılma ömrü uzundur. Uzun ömürlü olması ve hiçbir cihazınıza zarar vermeyecek nitelikte piller olması ve üstün koruma ve birçok faydasının bulunduğu teknoloji harikalarından biri.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.