logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Duracell Alkali İnce Kalem Pil 2 li

Duracell Alkali İnce Kalem Pil 2 li

6 Adet üzeri 4,99 TL

Adet Fiyatı : 5,99 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 29,96 TL 35,97 TL
Birim Fiyat: 4,99 TL
Koli Fiyatı (60 Adet) : 299,60 TL 359,66 TL
Birim Fiyat: 4,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Duracell Alkali İnce Kalem Pil 2 li

Duracell Alkali I·nce Kalem Pil 2 li

      

Kalem piller çoğu elektronik cihazda temin edilir. Cihazların çalışması adına pillerin kullanılması gereklidir. Bunun için uzun ömürlü olanları tercih etmek en doğrusu olacaktır. Çünkü markasını hiç duymadığınız piller, kısa sürede biter ve yenisini almak zorunda kalırsınız.

 

Kalitesiz olan ürünlerden sık sık temin etmek bütçenize zarar verebilir. Bu anlamda kaliteli ve uzun vadeli olanları tercih etmelisiniz. Mesela Duracell markasının pilleri her zaman talep görüyor. Çünkü hem dayanıklı hem de çevre dostu olacak şekilde üretiliyor.

 

Duracell alkali ince kalem pil 2 li versiyonu ile satın almak isteyenlere gösterilir. Gerekli testlerden geçmiş olan ürün, dayanıklılığı ile adından söz ettirmekte. Yani uzun vadeli kullanımlara uygundur. Özellikle de tasarruf etmek için sipariş etmeniz en doğrusu olacaktır.

 

Duracell alkali ince kalem pil Bizim Toptan’da makul fiyatlardan satılıyor. Uzun süre bitmeyen pilleri yenilemeniz gerekmiyor. Yani uygun fiyatlardan satın alarak, uzun süre kullanmanız mümkün olacaktır. Üstelik çoğu elektronik cihaz ile uyumlu olduğu için sorun yaşamanız mümkün değil.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.