logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Tiramisu Yap 127 g

Dr.Oetker Tiramisu Yap 127 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Tiramisu Yap 127 g

Dr. Oetker tiramisu yap paketi, sizleri oldukça kolay ve beş dakikada hazır olacak harika bir tiramisu ile buluşturur. Tiramisu düşkünleri için sadece 5 dakikada bu lezzete sahip olabilirsiniz. Koruyucu bir paket içinde sunulduğu için sağlıklı ve hijyenik koşullar altında üretilir. Size ise sadece leziz tatlıyı tüketmek kalır.
Dr. Oetker tiramisu yap paketi ile sadece kendiniz için değil sevdikleriniz için de eşsiz lezzetler bir arada sunulur. 4 kişilik doyurucu bir porsiyon ortaya konur. İçeriği yoğun bir tada ve lezzete sahiptir. Anında hazır hale getirip tüketebilirsiniz. Oldukça kolay bir hazırlama süreci vardır. Misafirleriniz için telaşa bile girmeden hazırlayıp sunabilirsiniz.
Hem tadı hem de güzel kokusu ile sizi kendine hayran bırakır. Daha önce bu tadı hiç denemeyenler bile oldukça kolay bir şekilde yapabilir. Çünkü pratik ve kolay bir hazırlanışı vardır. Canınız tatlı istediği anda paketi açıp talimatları uygulayıp anında tüketebilirsiniz. Hem sıcak hem de soğuk olarak tüketilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.