logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Tavuk Göğsü 129 g
  • resm Dr.Oetker Tavuk Göğsü 129 g

Dr.Oetker Tavuk Göğsü 129 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Tavuk Göğsü 129 g

Dr. Oetker Tavuk Göğsü 129 Gr (24 Adet)

Tavuk göğsü, geleneksel ve nostaljik tatlılardan biridir. Pratik ve leziz bir süt tatlısıdır. Dr. Oetker Tavuk Göğsü 129 Gr (24 Adet), evde kolayca hazırlanabilir.

Geleneksel Türk tatlılarından tavuk göğsü, Dr. Oetker ile evlerdeki mutfaklarda daha fazla yer almaya başladı. Enerji veren ve proteinli yapısı sayesinde kalabalık yemeklerin vazgeçilmezleri arasına girdi.

Paketteki tarife göre hazırlandığında en ideal tavuk göğsü kıvamı sağlanabilir. Toz formunda sunulan ürünün sütle kombinasyonu tarifsiz bir lezzet sunar. Pişirilirken muhallebi kıvamına gelmesiyle ve buzdolabından çıktıktan sonraki hali ile görenleri kendine çeker. Cazibesi, damaklarda sunduğu lezzete kadar devam eder. Tavuk göğsü, 500 ml süt ile pratik bir şekilde pişirilebilir. Pişirme işleminin ardından buzdolabında soğutulması gerekiyor. Arından dilimlenerek servis edilebilir. Tarçın, lezzetini perçinler.

Pratik ev kadınlarının vazgeçilmezleri arasında girmesi tesadüf değil! Tavuk göğsü ile profesyonel tatlı şefi haline geliyor. Bu pratik damak lezzeti, alerjik reaksiyonlara veya intoleransa neden olabilecek buğday unu içeriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.