logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Sade Kek Karışımı 450 g

Dr.Oetker Sade Kek Karışımı 450 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Sade Kek Karışımı 450 g

Dr. Oetker sade kek karışımı ile orta büyüklükte bir kek tabanı sizlere sunulur. Bu kek tabanının üzerini Dr. Oetker’in diğer ürünleriyle süsleyebilirsiniz. Oldukça sade ve hafif tada sahip bir kek tabanıdır. Sindirimi kolay olduğu için üzerini krema ve meyvelerle süsleyip anında bir pastaya dönüştürüp tüketebilirsiniz.
Dr. Oetker sade kek karışımı içinde kakao tarzı şeyler bulunmaz. Ağızda kolayca dağılan ve oldukça yumuşak olan bir yapısı vardır. Bir kek içinde gerekli olan ne varsa onlar katılarak hazırlanır. Paket üzerindeki içindekiler kısmını da inceleyebilirsiniz. Misafirleriniz için anında pratik çözümleri bu kek karışımı ile sağlayabilirsiniz. Oldukça doyurucu ve 8 kişiye yetecek kadar porsiyonlar sunar.
Sade olanı daha çok tercih edilmesine rağmen bu alanda kakaolu olanları da vardır. Sadece kendi damak zevkinizi göz önünde tutarak istediğiniz kek karışımını tek bir tıkla tedarik edebilirsiniz. Her biri lezzetli ve yenmeye değer tatlara sahiptir. Ani gelen misafirler için bir numaralı çözümler sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.