logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr Oetker Muzlu Puding 3 kg

Dr Oetker Muzlu Puding 3 kgAdet Fiyatı : 249,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr Oetker Muzlu Puding 3 kg

Dr Oetker Muzlu Puding 3 Kg

İdeal kıvam ve lezzete sahip yapısı ile yıllardır herkesin tercihi haline gelen Dr Oetker Muzlu Puding 3 Kg, kullanıcısına her zaman farklı deneyim ve tarifler yaşatmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin tutkuyla yediği puding serisi, kullanan herkesten tam not almasını sağlıyor.

Pratik hazırlanış şekli ve çok yönlü kullanımı sayesinde binlerce tatlı çeşidinde damaklardan silinmeyecek bir iz bırakıyor. Bisküvili, bademli Cup’lar, kekler, soğuk sütlü tatlılar, hatta yoğun şerbetli tatlılarda bile mükemmel uyum sağlıyor. Türk ve dünya mutfaklarının en aranan pudingi, şüphesiz Dr Outker Muzlu Pudingdir.

Kalitesinden ödün vermeden hızlıca hazırlayabileceğiniz puding, 3 kg’lık ambalajı sayesinde tüm küçük ve büyüm mutfaklar için kullanıma uygundur. Pastaların ve tatlıların vazgeçilmezi olması onu en sevilen birleştirici haline getirmektedir. Son kullanma tarihine kadar güvenle saklayabilir ve tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.