logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Jel Vişne Aromalı 100 g

Dr.Oetker Jel Vişne Aromalı 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Jel Vişne Aromalı 100 g

Dr. Oetker jel vişne aromalı ürün ile farklı tarifler deneyebilirsiniz. Hafif yapısı ve kıvamlı olması nedeniyle herkes tarafından çok sevilen bu ürünü pasta ve tatlılarınızla kullanabilirsiniz. Sadece jel şeklinde kuplarda da misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Genellikle soğuk olarak tüketilen bu jel, çeşitli tatlıların süslenmesinde sizlere kolaylık sağlayacaktır.
Dr. Oetker Jel vişne aromalı ürünü satın aldığınızda paketin arkasında kolaylıkla hazırlayabileceğiniz yepyeni tatlı tarifleri bulunur. Bu tarifleri kullanarak yapacağınız vişne aromalı tatlıları özellikle doğum günlerinde pastanın yanında rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Meyveli olması ve düşük kalori içermesi sebebiyle de çekinmeden her tatlı için kullanabilirsiniz.
Kaynayan suya eklenerek pratik bir şekilde hazırlanan vişne aromalı jel, farklı süsleme malzemeleri ya da meyvelerle birlikte sunulabilir. Kolayca hazırlanabildiği için tercih edilen bu ürünü kolaylıkla temin ederek hem göze hem damağa hitap eden güzel tatlar oluşturabilirsiniz.  Uygun fiyatlarla raflarda yerini alan bu ürünün içeriğinde düşük şeker bulunmasından dolayı sağlığınıza da bir zararı olmayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.