logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Jel Çilek Aromalı 100 g

Dr.Oetker Jel Çilek Aromalı 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Jel Çilek Aromalı 100 g

Dr. Oetker jel çilek aromalı olarak üretilmiş ve çilek aromasını en doğal haliyle hissedeceğiniz bir içeriktir. En aromatik çilek lezzeti bu jelde mevcuttur. Ayrıca hazırlanması da oldukça basit ve pratiktir. Jel aroması olarak alacağınız bu ürünü 2.5 su bardağı kaynamış suyla hazırlayabilirsiniz. Su içinde eriyen paketin tamamına yine 2.5 su bardağı soğuk su ekleyebilirsiniz.
Dr. Oetker jel çilek aromalı ürünü hazırladıktan sonra kaselere koyabilirsiniz. Ürün yavaş yavaş katılaşacaktır. Bu işlem için oda sıcaklığında bekletmeniz yeterli olacaktır. İstenilen sertliğe ulaşan jeli misafirlere tatlıların yanında ikram edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağınız tatlıların üzerine sıvı haldeyken dökerek, katılaşmasını bekleyebilirsiniz. Böylece tatlılarınıza ham farklı bir aroma katmış olursunuz hem de görüntüsüyle iştah kabartabilirsiniz. Bu ürün için paket arkasına sizler için birçok tarif yazılmıştır.
Bu ürünü alarak iki kullanımda ya da tek kullanımda tüketebilmeniz mümkündür. Ayrıca jeli istediğiniz bir kalıba koyarak, farklı şekiller ile eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ürünü satın almanız için tek yapmanız gereken sepetinize eklemektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.