logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Çikolatalı Sos 1 kg

Dr.Oetker Çikolatalı Sos 1 kgAdet Fiyatı : 201,52 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1209,12 TL
Birim Fiyat: 201,52 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Çikolatalı Sos 1 kg

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 1 Kg

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 1 Kg ürünü, pastalarda, keklerde, dondurmaları süslemede, muhallebi ve puding gibi tatlılarda kullanılarak bunların lezzetini daha da katlıyor. 

Güvenilir lezzeti ve tam ayarında kıvamı ile yıllardır tercih edilen Dr. Oetker Çikolatalı Sos damakta bıraktığı enfes tadı ile yiyecekleri taçlandırıyor. Uzman dokunuşu ile kaliteli bir üretim sürecinin ardından tüketiciye sunulan Dr. Oetker Çikolatalı Sos, pastane tatlılarının da vazgeçilmezlerinden biri olma özelliği taşıyor. 

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 1 Kg ürünü, profesyonel kullanıma hitap ediyor. Dr. Oetker Çikolatalı Sos’un lezzeti, tüm pasta ürünlerinde daha da ortaya çıkarak tüketicilerinin iştahlarını daha da kabartıyor. 

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 1 Kg aynı zamanda, kalabalık yemek davetlerinizde pratik bir şekilde pişirilme imkanı sunarak can kurtarıcı bir işlev üstleniyor. Dr. Oetker Çikolatalı Sos ideal kıvamı ve çikolata tadı ile hizmetinize sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.