logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doritos Taco Süper Boy 72 g

Doritos Taco Süper Boy 72 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doritos Taco Süper Boy 72 g

Doritos Taco Aile Boyu 

Cips büyük küçük herkesin severek yediği atıştırmalıktır. Mısır cips diyince akıllara ilk gelen Doritos cipsleridir. Mısır cipsin ve baharatın mükemmel uyumuyla enfes bir tada sahip olan Doritos tacho herkesin bayıldığı bir atıştırmalık. 

Film izlerken, arkadaş sohbetlerinde, aile ile bir araya gelindiğinde kalabalık ortamların aranan atıştırmalığıdır. Doritos tacho aile boyu seçeneğiyle herkesin doya doya yiyeceği keyifli vakitlerin atıştırmalığıdır.

Uzun ve keyifli ev partilerinin sevilen lezzeti olmaya aday. Deneyenlerin hayran kalacağı ürün tadını bilenlerinse asla vazgeçemediği bir tat. Bir kere deneyice asla bırakamayacaksınız. Sahip olduğu baharat aromasıyla sizi kendine hayran bırakacak.

Uzun film gecelerinde bile tüm film boyunca yetecek olan aile boyu ile keyif lezzeti tüm gece sürer. Dip soslarla Doritos tacho cipsi daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Uzun süre dayanıklılığıyla açıldıktan sonra son tüketim tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.